БІЛИЙ КОЛІР ДЛЯ ІНТЕР’ЄРУ КІМНАТИ

Класика дизайну — це білий колір у вашому інтер’єрі. Він візуально збільшить невелике приміщення та вигідно підкреслить інші кольори в інтер’єрі. Цей колір дивним чином поєднує в собі два таких суперечливих поняття, як простота і розкіш. Він втілює собою гідність чистоти й умиротворення.
Коли говорять про білий колір в інтер’єрі, не завжди мають на увазі кипельну білизну сніжних піків. Існують ще такі варіанти, як слонова кістка, колір натуральної бавовни, молочний,  і іноді до цієї групи відносять кремовий. Одним словом, вибір є завжди!

ПОЄДНАННЯ КОЛЬОРІВ

Сам по собі білий колір виглядає не тільки нудно, але і викликає не найприємніші асоціації з лікарнею. Тому до білого кольору в інтер’єрі можна сміливо додавати фарб. Якщо назвати білий колір полотном — не сильно помилишся, і фантазувати на тему «розпису» цього полотна можна без обмежень. 

НАЙВИГРАШНІШІ ТА ПОШИРЕНІ  ДИЗАЙНЕРСЬКІ ІДЕЇ


Натуральні матеріали природних приглушених тонів (дерево, льон, бавовна) будуть непогано виглядати з кремовими відтінками і кольором топленого молока.
Для дитячої кімнати і ванни прекрасним рішенням буде поєднання білого і насиченого трав’янистого відтінку.
У спальню і дитячу кімнату відмінно підійде поєднання білого з фіолетовим -насищенная нота розкоші. Фіолетовий, до слова, непогано стимулює творчі здібності і уяву, пам’ятайте про це при оформленні дитячої кімнати.
Якщо ви замислюєтеся над оформленням невеликої кімнати, що виходить вікнами на північ, то сміливо поєднуйте біле з синім, така комбінація відтінків візуально збільшить кімнату і додасть нотку легкості. Не радять використовувати сині відтінки в оформленні кухні, оскільки згідно кольоротерапії, синій колір відбиває апетит.
Класика дизайну — біле і червоне. Ця пристрасна комбінація ідеально підійде для спальні і додасть неповторний шик вітальні, доповнити який можна аксесуарами шоколадного кольору.
Поєднання білого і сірого налаштує вас на заспокійливий лад після робочого дня. Повна гідності стриманість підійде трудоголікам і людям з консервативним смаком.
Ще один приклад класики дизайну — чорно-білий інтер’єр. Зупиняючи вибір на цьому поєднанні, слід пам’ятати про обережність і неодмінному дотриманні балансу. 

Адже якщо перестаратися з білим кольором, ви отримаєте сумне і нудне приміщення, а надлишок чорного кольору перетворить будь-яку кімнату в похмуру комірчину.
Якщо ви використовуєте білий колір як базовий для стін, але відмінним варіантом буде доповнення у вигляді барвистих картин, які перегукуються з колірною гамою меблів.

АКСЕСУАРИ

Якщо ви все-таки вибрали меблі білого кольору, пам’ятайте, що краще за все такі меблі поєднується з хромованими деталями і склом — якийсь хай-тек і мінімалізм. З такими умовами правильно підібрати меблі — завдання нетривіальне. Значно спростить положення, якщо всі меблі будуть з однієї колекції — там всі речі апріорі гармонують один з одним, і жодна деталь не зіпсує вашого інтер’ра. Набагато звичніше і практичніше білих меблів, будуть предмети кремових і бежевих відтінків.

Чи не найпростішим завданням буде і добірка правильного освітлення, адже воно може перетворити весь інтер’єр, як в кращу, так і в гіршу сторону. Наприклад, блакитне світло одним махом «Застудить» кімнату, зробивши її незатишною і навіть ворожою. Тепле жовте світло щедро поділиться цим кольором з усією обстановкою, і не факт, що це буде виглядати виграшно. Оптимальним рішенням буде кілька світильників нейтрального кольору.

ПЕРЕВАГИ І НЕДОЛІКИ БІЛОГО КОЛЬОРУ В ІНТЕР’ЄРІ


Головним плюсом білого кольору в інтер’єрі є те, що візуально він збільшує простір кімнати. До того ж, білий — це класика, а вона, як відомо, безсмертна, з моди не виходить. Головний мінус білого кольору — непрактичність і маркість.

Однак, грамотне поєднання і вживання білого кольору додасть вашому інтер’єру індивідуальність (особливо, якщо це меблі від виробника), завжди залишить простір для творчості і змін.

БІЛИЙ КОЛІР ДЛЯ ІНТЕР’ЄРУ КІМНАТИ
Поделиться:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *