КОМНАТНАЯ МАТРЬОШКА

Розділити на зони можна як велику так і маленьку кімнату.  В обох варіантах вирішуються функціональні завдання. Приймаю необхідність розділити кімнату, де повинні бути: спальня, вітальня і робоча зона. Все це на території одного приміщення.

Перегородки для кімнат – це цікавий і стильний спосіб зміни простору. Ви можете вибрати будь-яку висоту та ширину. Буде вона пропускати світло чи ні світло все залежить від вашого смаку та переваг.

ЗОНУВАТИ КІМНАТУ МОЖНА
МЕБЕЛЯМИ

Відкриті стелажі ведучі у списку меблів для зонування. Далі йдуть шафи, тумби, комоди та інша невисокі меблі для зберігання речей. Популярним елементом розмежування є диван.

ГИПСОКАРТОНОМ АБО ФАНЕРОЮ

Перегородку такого типу можна підсвітити, зробити фігурною, підвести електрику. Декорувати будь-яким способом.

ТЕКСТИЛЕМ

При зонуванні текстилем в хід йде все: штори, гардини, тюль. Це можуть бути щільні тканини в комбінації з повітряними. Існує величезна кількість кольорових гамм і принтів, що додасть вишуканості. Тут сміливо давайте простір вашій уяві.

ДЕКОРАТИВНИМИ ПЕРЕГОРОДКАМИ

У даному варіанті політ фантазії не обмежений. Запам’ятайте, що такі перегородки умовно розділяють простір. Ковані та ажурні. Из металу, скла та дерева. Використовуйте матеріал та дизайн, який вам по душі.

ШИРМОЮ

Головна перевага ширми полягає в її мобільності. Її можна перекладати з місця на місце. Матеріал, з якого робиться ширма, буває різноманітним. Дерев’янный, пластиковий або металевий.

ВСТАНОВИВШИ ЗОНУВАЛЬНУ ПЕРЕГОРОДКУ В КОМЕНАТІ НЕ ОБОВ’ЯЗКОВО РУЙНУВАТИ ПІДЛОГУ ТА СТІНИ. ВОНА ПРАКТИЧНА ТА ЕСТЕТИЧНА.

РОЗПОДІЛ КІМНАТИ НА ЗОНИ!
Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *