Будь-яку кімнату візуально можна зробити більше, ретельно продумавши інтер’єр і правильно вибравши меблі. Важливо пам’ятати, що в маленькій спальні кожен предмет повинен бути практичним і виконувати певну функцію.

Для невеликої кімнати краще всього підійде просте по дизайну, не надто велике ліжко. Не варто вибирати модель з масивним або пишним ізголів’ям, воно займає багато нашого візуального простору. Низьке ліжко без ніжок візуально зробить вашу стелю вищою. Для зовсім маленької спальні підійде ліжко-трансформер, яка забирається в шафу або перетворюється в диван.

Вибирайте високі шафи без декору до самої стелі, вбудовані стелажі або шафи-купе, а на дверцятах розмістіть дзеркала. Останні два варіанти дадуть додаткові переваги. Вбудовані стелажі позбавлять вас від пилу, а шафі-купе не знадобиться простір для відкривання дверцят – за допомогою нього ви зможете реально заощадити місце. Завдяки цим рішенням кімната буде виглядати просторіше і вище. Відображають оточення дзеркала також візуально збільшують вашу спальню.

Тумбочки повинні бути трохи нижче самого ліжка. Відкриті полиці і ніші краще не використовувати, тому що стоять на них маленькі предмети «дроблять» простір і «з’їдають» його. Але якщо без них не обійтися – не перекривайте їх повністю, залиште пусте місце. Якщо ви хочете помістити в спальню додаткові меблі – використовуйте скло. Маленький столик або прозорі двері додадуть легкості. Що стосується інших речей – не перевантажуйте кімнату, основних елементів інтер’єру не повинно бути тісно. Тому сміливо виносьте все інше в зал, комору або на балкон.

Оскільки розміри приміщення не залишають місця для складних дизайнерських рішень, нехай всі меблі будуть в одному стилі. Але вона однозначно не повинна зливатися зі стінами. Краще, коли меблі – світлі, а стіни – на тон темніше, або навпаки, темні меблі добре впишеться в кімнату зі світлою обробкою. Але не допускайте занадто великого контрасту. Можна додати пару яскравих акцентів в дальньому кутку кімнати, наприклад, дві помітні подушки, або оригінальний світильник складної форми, це створить глибину.

Пам’ятайте також і про інші деталі. Для штор вибирайте легкі світлі тканини, не захоплюйтеся картинами і фотографіями – розмістіть одну або дві на вільну стіну, щоб навколо було багато простору. Освітлення варто зробити зональним, а не центральним – окремим для кожної частини спальні, за допомогою світильників і торшерів.

Дотримуючись всіх цих принципів і додаючи свої ідеї, ви зможете створити гармонію і затишок навіть в спальні розміром 3 на 3 метри, та й взагалі в будь-який інший кімнаті.

ЯК ВИБРАТИ МЕБЛІ ДЛЯ МАЛЕНЬКОЇ СПАЛЬНІ.
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *