Вибір меблів для дитячої кімнати. Частина третя!

Вибір стола для дитячої кімнати. Для початку треба вирішити де саме буде стояти стіл, адже від цього залежить розмір і форма, яка в свою чергу може бути – Г-подібна, з невеликим поворотом вліво або вправо, кутовий стіл.
Найфункціональніший стіл це Г-подібний. За однією частиною може бути розташований комп’ютер, а за іншою – робоча зона для дитини. Якщо в сім’ї двоє дітей майже однолітки, такий тип столу буде найкращим варіантом при виконанні уроків одночасно. Оскільки така форма столу займає багато місця, то і кімната має бути простора.
Кутовий стіл займає небагато місця, але його поверхня для роботи досить велика. І якщо є місце, то можна обрати більш функціональний стіл з поличками і різними ящиками, де б було можна зберігати канцелярські речі, папір та інше. Але якщо Ви все ж вирішили на першому етапі обрати стіл без ящика, то радимо обирати його з якої небудь колекції дитячих меблів. Адже з часом можна буде придбати полички, комод або тумби, які будуть зроблені в одному стилі і гармонійно поєднуватися .
Буває так , що батьки вирішують брати стіл ” на виріст”, тоді важливим моментом є вибір стільчика, який має регулюватися по висоті. Ідеал сидіння дитини за столом це- лікті розміщені на стільниці, ноги зігнуті під кутом 90 градусів і дістають до підлоги.
Важливим є не тільки висота столу, а й ширина стільниці. На поверхні розміщені всі необхідні предмети і є ще вільне місце для дитини.
В деяких столах верхній ящик має замок. Такого типу стіл можна придбати для підлітка, адже кожен має право на свій особистий простір.
Часто батьки думають, що для малої дитини не варто купувати великий стіл. Але на практиці ми купуємо його на довгі роки , і щоб в майбутньому не виникало питання по розміщенню комп’ютерної техніки, то про це потрібно подумати заздалегідь.
Важливим є і те, щоб не було гострих кутів, адже навіть якщо дитина доросла, в неї можуть бути молодші брати чи сестри, які граючись заходять в кімнату і можуть поранитися в гострі кути.
Також рекомендуємо купувати столи в провірених місцях, де не продаються меблі по занижених цінах, тому що в цьому випадку ніхто не зможе гарантувати вам використання якісних матеріалів для покриття ( до прикладу стіл може бути покритий лаком, який не рекомендується для контакту з дітьми).
Психологи рекомендують обирати столи звичайних форм, адже столи із незвичними формами можуть відволікати дітей від навчання. Але з іншої сторони стіл дитині має подобатися і вписуватися в інтер’єр.
При виборі кольору, то варто зупинитися на світлому або натуральному. Оскільки яскраві кольори можуть занепокоювати дитину.
Далі буде………..

ВИБІР МЕБЛІВ ДЛЯ ДИТЯЧОЇ КІМНАТИ. ЧАСТИНА ТРЕТЯ
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *